Ubytování v Českém ráji pod hradem Trosky

HLEDÁTE MÍSTO PRO BEZVA DOVČU NEBO TŘEBA JEN VÍKEND S PŘÁTELI. 

A co tohle?! Relax, ticho, čerstvý vzduch, příroda, procházky, výlety, odpočinek, úžasné večery a vše přímo pod Hradem Trosky v srdci Českého ráje. Je to ještě málo? Přidáme saunování v sauně pro 7 osob, koupání v bazénu 4mx9m, grilování ve venkovním krbu v prostorné pergole, zahrajete si u nás stolní tenis a jako třešničku na dortu pro vás připravíme grilování podle vašeho přání, včetně půjčení velkého grilu, dovezení sudového piva s pípou dle vašeho výběru a masa podle chuti. Stačí jen začít grilovat, nic nemusíte vozit. Prostě dovolená jak má být. A pro děti máme také pískoviště, houpačky, skluzavku a velkou trampolínu. 

Celoročně Vás srdečně přivítáme v naší Chalupě Trosenka, kterou prezentuje ubytovací portál MegaUbytko ve svých regionálních sekcích ubytování Český ráj i ubytování Prachovské skály. Na těchto stránkách patří Chalupa Trosenka mezi oblíbené chalupy k pronájmu. Přijďte se o tom přesvědčit i Vy a ubytujte se u nás.

Ubytování Český ráj vám nabízí dovolenou jako v ráji. Okouzlí vás nádherné výhledy na pískovcové skály se zříceninami hradů, polodrahokamy budete nacházet přímo na lesních cestách. Ubytování Troskovice nebo ubytování Semily vám poskytnou příjemné zázemí pro objevování této vyhlášené lokality. Na portálu Hauzi.cz máme pro vás další tipy na ubytování v Čechách a na Slovensku.