Chalupa/apartmán s bazénem pro 12 osob

Vaše grilování

Zajistíme pro vás grilování podle vašeho přání, včetně půjčení grilu, dovezení místního sudového piva s pípou dle vašeho výběru nebo i jiných alkoholických či nealkoholických nápojů.

Točené pivo dle vašich požadavků(15Litrů,30L,50L), cena piva cca 19kč, záleží na druhu.
Zapůjčeni grilu na až 5 kuřat nebo vepřovou kýtu(300kč/den s naštípaným dřívím v ceně).
Zajistíme naloženou vepřovou kýtu(145 kč/kg váha cca 12kg).

 VŠE  JE MOŽNÉ ZAŘÍDIT I V ZIMNÍM OBDOBÍ

Pro přípravu se nám ozvětě ještě před příjezdem na váš termín.                                                           

       

Venkovní sauna

Při používání venkovní sauny se platí vratná kauce 1000kč a spotřeba elektříny 10kč/Kw. Jedno saunování o délce 1,5 hodiny vyjde na cca 100kč. V ceně sauny je zapůjčení osušek. Do sauny se vejde až 7 osob.

                                                                                                                         

Chalupa

Chalupa je rozděléna na dva apartmány.Jeden pro ubytování(pergola, bazén a okolí....), druhý pro naši občasnou rekreaci a pro služby ubytovaným. Vchody jsou oddělené. Dům neni trvale obydlen.

Vytápění je možno v krbových kamnech(v ceně je 0,5 m3 dřeva) nebo přímotopy.

Vše zde popsané je k dispozici pouze pro ubytované.

Podkroví - 4 x pokoje, koupelna a WC, dětská postýlka a jídelní židlička

V podkroví se nachází 2 pokoje dvoulůžkové a 2 pokoje čtyřlůžkové s masivními postelemi a s kvalitní ortopedickou matrací ze studené pěny.1 x koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC které je zvlášť.

Přízemí - obytná místnost, kuchyň TV, SAT, DVD, koupelna a WC

V přízemí se nachází hlavní obytná místnost s kuchyní a pískovcovým barem. Kuchyň je plně vybavená - lednice, sklo-keramická varná deska, trouba, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač, sendvičovač a kuchyňské vybavení. V obývací místnosti je masivní bukový jídelní stůl pro 12 osob. Masivní komoda a TV, SAT, DVD.V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a pračka.WC je oddělené.

Venkovní prostory

Venkoví prostory zahrnují zapuštěný bazén 9,1m x 4,6m, prostornou zahradu, venkovní trampolínu 3,66m, stolní tenis, dětské houpačky, pískoviště, skluzavka, pískovcovou pergolu s posezením, krbem(grilem), udírnou a kolárnou pro úschovu kol a dalších vašich věcí. Parkování je možné za bránou na vlastním pozemku.

V objektu používáme přezůvky.

Ubytovací řád